Opis gospodarstwa

Gospdarstwo Agroturystyczne "Pod Lasem" to ponadhektarowa działka częściowo zalesiona. Gospodarstwo jest ogrodzone, niedostępne dla osób postronnych. Na terenie gospodarstwa jest kilka miejsc parkingowych, więc zmotoryzowani nie muszą martwić się o swoje pojazdy.

Do dyspozycji Gości jest zadaszone miejsce, z dwóch stron osłonięte pergolą porośniętą winoroślą wraz z częścią do biesiadowania przy kamiennym kominku i grill'u. Całość znajduje się nad dużym zarybionym oczkiem wodnym, do którego po kaskadzie spływa woda.

Na terenie gospodarstwa znajduje się basen kąpielowy o średnicy 3m i głębokości 1m, piaskownica i zabawki dla dzieci. Dużą atrakcją, szczególnie dla najmłodszych, jest obecność zwierząt: psów i kotów oraz ptactwa: perliczek, kur, gęsi i bażantów. W zalesionej części ogrodu można zbierać grzyby (maślaki, podgrzybki), a uzupełnieniem jest sad owocowy i hodowla borówek amerykańskich.

Udogodnieniem dla osób z małymi dziećmi jest łóżeczko i fotelik do karmienia, a dla miłośników wirtualnego świata dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dom monitorowany, położony ok. 100 m od szosy tuż przy lesie, w cichej spokojnej okolicy. Cały teren ogrodzony, zamykany.


Copyright © 2008-2014 kolaczow.pl All Rights Reserved